Chemický peeling

Ovocné kyseliny se používají pro zjemnění nebo omlazení pleti již od starověku. Pro peeling ovocnými kyselinami se vžil název AHA peeling. Pro salonní a lékařskou péči se používají vyšší koncentrace kyseliny glykolové.

Jak AHA působí?

  • V salonu pracuji s 30 – 35%, peeling vyvolá různý stupeň zánětu jako odpověď na chemické podráždění. Podráždění pleti s následným začervenáním a drobným mezibuněčným otokem je základní fyziologickou podmínkou úspěšného výsledku AHA zákroku. V průběhu několika dnů nástává proces hojení pleti,kdy vznikají Nové buňky a nahrazují buňky poškozené. přičemž mizí např. trudovitá pleť po akné, drobné vrásky nebo se regeneruje pokožka po nadměrné expozici slunečního záření.

V čem je SynCare AHA peeling GlycoHyal jedinečný?

  • Jako jedinný v Evropě obsahuje rovněž kyselinu hyaluronovou, která zlepšuje aplikační vlastnosti peelingu a snižuje subjektivní vjem dráždění.

2 týdny před provedením zákroku se každodenně aplikuje přípravná emulze pro lepší snášenlivost zákroku. Kterou si zakoupíte u své kosmetičky za cenu 490 kč.

AHA peeling je hraničním zákrokem na pomezí kosmetického ošetření a lékařské péče. Výsledek ošetření bývá velmi uspokojivý za předpokladu profesionálního kosmetického výkonu a Vašeho zodpovědného přístupu po provedeném AHA peelingu.

Ceník:

  • Cena 1 ošetření je 750 kč
  • Doporučeno – minimálně 4 ošetření pro uspokojivý výsledek.
  • Balíček 4 ošetření 2900 kč

Po zákroku nesmíte ošetřená místa vystavovat slunci. A mazat se dle doporučení kosmetičky.