Služby

S Permanentním makeupem můžete ušetřit spoustu času a vypadat lépe.

 

V přirozenosti je krása permanentního make-upu. Perfektního permanentu si nevšimnete, pokud ano, není

 

dobřen proveden.

 

Co je to Permanentní make up?

 Permanentní make up (PMU) neboli mikropigmentace je metoda dlouhodobého líčení, při které se povrchní vrstvy pokožky speciálním přístrojem zapracovávají pigmenty.

  Jak se PMU provádí ?

 Permanentní (tj trvalý) make up spočívá v mikropigmentaci vrchní vrstvy kůže. Aplikace se provádí speciálním přístrojem, který za pomoci malých jehliček vpichuje barevný přírodní pigment přímo do pokožky. Jako kouzelnou tužtičkou je možné udělat kontury a výplně rtů, linie víček a obočí. Permanentní make up vždy vypadá velmi přirozeně. Jeho cíl je podtrhnout vaší vnější krásu a nenápadně zvýraznit to co potřebujete. I když jste si udělali PMU vždy můžete nanášet dekorativní kosmetiku a sledovat módní trendy. Permanentní make up není na rozdíl od tetování dlouhodobá záležitost. Za určitý čas přírodní barva vybledne a zmizí. Tehdy můžete zcela změnit váš vzhled a to dle vaší nové představy. 

 K čemu je PMU dobrý?

 * Správnou aplikací přírodního pigmentu, je možné získat mladistvější vzhled, korigovat konturu rtů, zvýraznit oční partie, či formovat tvar i barvu obočí.

* Pro ty, které se nemohou stále líčit, například z důvodu alergie, nedostatku času, či pracovního prostředí s vyšší vlhkostí vzduchu, apod.

* Sportovkyně nejsou handicapované rozmazaným make-upem při sportu, nebo v sauně. Ve dne v noci upravená tvář.

 * Ženy se zrakovou vadou tím vyřeší pracné líčení před zvětšovacím zrcadlem.

 * Lze vykreslit naprosto přirozeně již vytrhané, či korigovat prořídnuté, nebo vypadané obočí

 * Kvalitně provedené linky vedoucí přímo k linii řas, vypadají tak přirozeně, že je od pravého líčení klasicky upravených kontur rozezná pouze vizážistka.

 * Jistě oceníte nerozpíjení rtěnky kolem úst, naopak budete nadšené trvanlivostí kontury a přirozeným vystínováním rtů.

 Jaký je rozdíl mezi PMU a tetováním?

Při tetování proniká syntetické barvivo do hloubky 2 až 3mm a prakticky navždy zůstávají ve vrstvách kůže. Permanentní makeup se ale provádí mnohem šetrněji metodou na hloubku od 0,8 do 1,5mm. Přičemž pro permanentní make up správně lze používat pouze přírodní barvy - jsou to o mnoho dražší a kvalitnější pigmenty. Při přirozené obnově pokožky tento pigment stále nepatrně postupuje do vrchních vrstev kůže a postupně ztrácí barvu. Proto po několika letech se doporučuje obnovit PMU.Další rozdíl mezi tetováním a permanentem je v tom, že pro aplikaci permanentního make upu se používají velice tenké jehličky což dodává na velké přesnosti nanášení barvy.

 Jak dlouho Vám PMU vydrží?

Je to individuální. Zpravidla odbarvování vám nezačne dřív než za 2 roky.To záleží na hodně faktorech. Na typu vaší kůže, metabolismu a věku. U mladších lidi proces obnovení pokožky probíhá poněkud rychleji a proto PMU vydrží méně. Ale i spousta dalších věci jako například intenzita působení slunce na vaší pokožku má vliv na trvanlivost make-upu..U PMU obočí metodou microblading je trvanlivost 18 až 24 měsíců.

Je PMU bolestivý?

Před samou procedurou se provádí diagnóza, po té se nanáší speciální anestetický gel, který znecitliví námi požadovanou část pokožky. Klient může cítit lehkou bolest ale spíše občasnou vibraci a lochtání, každý snáší aplikaci jinak. Během aplikace je pokož

 

 

 

Číst dál...

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje, je velice citlivé. Hezké oči jsou středem pozornosti každého obličeje, a proto je jejich péče velmi důležitá.Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, působí proti únavě očí, snižuje nitrooční tlak, zjemňuje se oční okolí a kvalitně provedená masáž odstraňuje bolest hlavy, očí a celkově uvolňuje. Pozitivně působí i na obočí.

Cena:

 • samostatně 130 Kč
 • s kosmetickým ošetřením 100 Kč
 • kompletní péče o oční okolí 300 Kč
Číst dál...

Vyhledávaný kosmetický přístroj využívá vlastností galvanického ( stejnosměrného ) nízko napěťového proudu na pleť. Pokud se na pokožku před použitím galvanické žehličky SynCare nanesou séra a následně se použije galvanická žehlička SynCare, zvýší se až stonásobně účinnost sér na pleť. Žehlička také vyhlazuje vrásky a příznivě ovlivňuje hydrataci pokožky.

Žehlička Galvanic Care přináší řadu volitelných režimů pro rozličné použití

galvanicka-zehlicka

 1. režim čištění pleti
 2. režim hydratace pleti
 3. režim intenzivní péče
 4. režim liftingu pleti

Ošetření galvanickou žehličkou zahrnuji do kompletního kosmetického ošetření, nebo si jej můžete dopřát jako samostatné ošetření. 

Více v ceníku.

 

Číst dál...

Ovocné kyseliny se používají pro zjemnění nebo omlazení pleti již od starověku. Pro peeling ovocnými kyselinami se vžil název AHA peeling. Pro salonní a lékařskou péči se používají vyšší koncentrace kyseliny glykolové.

Jak AHA působí?

 • V salonu pracuji s 30 – 35%, peeling vyvolá různý stupeň zánětu jako odpověď na chemické podráždění. Podráždění pleti s následným začervenáním a drobným mezibuněčným otokem je základní fyziologickou podmínkou úspěšného výsledku AHA zákroku. V průběhu několika dnů nástává proces hojení pleti,kdy vznikají Nové buňky a nahrazují buňky poškozené. přičemž mizí např. trudovitá pleť po akné, drobné vrásky nebo se regeneruje pokožka po nadměrné expozici slunečního záření.

V čem je SynCare AHA peeling GlycoHyal jedinečný?

 • Jako jedinný v Evropě obsahuje rovněž kyselinu hyaluronovou, která zlepšuje aplikační vlastnosti peelingu a snižuje subjektivní vjem dráždění.

2 týdny před provedením zákroku se každodenně aplikuje přípravná emulze pro lepší snášenlivost zákroku. Kterou si zakoupíte u své kosmetičky za cenu 490 kč.

AHA peeling je hraničním zákrokem na pomezí kosmetického ošetření a lékařské péče. Výsledek ošetření bývá velmi uspokojivý za předpokladu profesionálního kosmetického výkonu a Vašeho zodpovědného přístupu po provedeném AHA peelingu.

Ceník:

 • Cena 1 ošetření je 750 kč
 • Doporučeno – minimálně 4 ošetření pro uspokojivý výsledek.
 • Balíček 4 ošetření 2900 kč

Po zákroku nesmíte ošetřená místa vystavovat slunci. A mazat se dle doporučení kosmetičky.

Číst dál...

MEZOTERAPIE je metoda, při které se do pokožky a částečně do střední vrstvy kůže – škáry, vpravují látky, které zlepšují estetický vzhled pokožky a mohou působit rovněž jako výživa. Jedná se především o kyselinu hyaluronovou.

Proti kterým estetickým defektům působí mezoterapie?

 • pokles turgoru a vitality pokožky
 • ochablé kontury pokožky
 • snížená hydratace pleti
 • drobné a střední vrásky
 • jizvy včetně hypotrofických (vkleslých)
 • hyperpigmenatce

Mezoterapie prodlužuje účinky aplikovaného botulotoxinu a výplňových materiálů.

MezoterapieMezoterapie

Jaké typy mezoterapie používáme?

Na našem pracovišti aplikujeme klasickou injekční mezoterapii a rovněž zcela novou peercing-rollerovou mezoterapii, která je vhodná zvláště pro ženy, kterým je injekční aplikace nepříjemná. Mezoterapie bývá někdy zaměňována s výplněmi, to je však chybné. Výplně obsahují vždy zesíťovanou kyselinu hyaluronovou, která má jiné vlastnosti.

Co je peercing-dermarollerová mezoterapie?

Mezoterapie

 • Metoda peercing-dermrollerové mezoterapie k nám přišla z Německa spočívá nejdříve v nanesení mezoterapeutického séra na pleť. Poté je na pokožku přiložený speciální váleček s mikrojehelci, které narušují svrchní vrstvu kůže a usnadňují průnik séra do pokožky. Metoda je spojena s minimálními riziky a je všeobecně velmi dobře snášena. Na rozdíl od klasické mezoterapie umožňuje ošetření větších ploch včetně hrudníku, břicha nebo hýždí.

Jak často mezotearpii podstoupit?

 • Záleží na typy problému. Obecně lékaři našeho centra doporučují kúry sestávající ze 3 až 6 sezení dle typu lokality a problému. Poté by měla následovat přestávka v rozpětí 3 až 9 měsíců.

Kolik mezoterapie stojí?

 • Ceny se za jedno sezení je 1200 kč a každá klientka si musí zakoupit vlastní váleček na mezoterapii u své kosmetičky cena je od 650 kč

Jaké jsou výsledky mezoterapie?

 • Uvádíme jen některé výsledky mezoterapie. Obecně se jedná o cenově dostupnou metodu, při které nastupuje vynikající estetický účinek s minimálními riziky.
Žena 70 let s poklesem turgoru v oblasti hrudní kosti
Před výkonem Po 4 dávkách peercing-dermarollingu
Peercing-dermarolling - před Peercing-dermarolling - po
Žena 47 let s poklesem turgoru a s vráskami kolem úst
Před výkonem Po 5 dávkách peercing-dermarollingu
Peercing-dermarolling - před Peercing-dermarolling - po
Trudovitá pleť po akné
Před výkonem Po pátém provedení mezoterapie
image008 image009

Jak se na zákrok mezoterapie připravit?

 • Žádná speciální příprava není nezbytná. Na ošetření přijďte nejlépe bez nalíčení. Pokud to není možné, budete odlíčeni před ošetřením. Jinou kosmetiku aplikujte nejdéle 5 hodin před zákrokem.

Je zákrok mezoterapie bolestivý?

 • Zákrok je spojen jen s pocitem tlaku mírné až střední intenzity, který však může být pro některé osoby nepříjemný. Před zákrokem můžete požádat o povrchové znecitlivění ve formě gelu nebo krému.

Jak bude zákrok mezoterapie probíhat?

 • Zákrok trvá maximálně 5 minut. Položíte se na lehátko a vyškolený specialista aplikuje na pokožku nejdříve dezinfekci kůže a po chvíli příslušný přípravek řady MEZO. Poté jej rozprostře po aplikační ploše a provede peercing-rolling stanoveným postupem.

Jak pečovat o pleť po zákroku mezoterapie?

 • Po dobu 24 hodin po zákroku se neopalujte a používejte jen takové kosmetické přípravky, které schválil specialista

Po jak dlouhé době lze zákrok mezoterapie opakovat?

 • Zákroky přípravky MezoHYAL a MezoBOTEX lze opakovat po 2 měsících. Lékař může toto období zkrátit. Přípravek MezoCellulite se aplikuje zpravidla ve 4 sezeních po 1 týdnu. Počet dávek je maximálně 6. Další kúra může být provedena po 2 měsících.
Číst dál...

NOVÉ ŘASY 1400 kč

Nemáte nadělené dlouhé a husté řasy? Tak právě pro Vás je tato procedura.

Prodlužování řas je novou procedurou, při které se vlastní řasy prodlužují ultra lehkými přirozeně vypadajícími syntetickými řasami.

Přirozený vzhled, přirozený pocit a přirozené nošení to vše splňuje prodloužení Vašich řas. Jedná se o rychlou a bezbolestnou relaxační proceduru s dlouhodobým výsledkem

Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Jsou hypoalergenní, testované a aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních.

Výhody prodloužených a zhuštěných řas:

 • Řasy působí jemně a dokonale přirozeně
 • Bez řasenky a rozmazávání líčení
 • Sport a plavání už nepředstavují problém
 • Krásné obloukovité přirozeně vypadající řady
 • Ideální pro zvláštní příležitosti jako svatby, fotografování
 • Uděláme váš pohled senzačním
 • Zcela nenáročné na údržbu
 • Používá speciálně vyvinuté hypoalergenní lepidlo
 • Líčit se můžete, ale již nemusíte

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY – PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS B-Lashes

Jak trvá aplikace dlouho?

 • Podle počtu permanentních řas se doba pohybuje mezi 1 a 2 hodinami.

Znamená nosit B- Lashes nějaké omezení při běžných denních aktivitách?

 • Prodloužené řasy spíše šetří Váš čas, než aby Vás zatěžovaly přehnanou péčí o ně. Rozhodujících pro dokonalé spojení řas je prvních 24 hodin, kdy je nesmíte vystavovat nadměrné vlhkosti ani se jich dotýkat. Běžné denní aktivity poté provozujte bez omezení, pouze s přihlédnutím k instrukcím k péči o prodloužené řasy.

Kolik řas se má správně aplikovat na oko?

 • Neexistuje univerzální pravidlo, počet řas volí stylistka s ohledem na počet řas přírodních a jejich zdraví. stylistka vždy aplikuje maximální množství řas V průměru lze aplikovat od 20 do 80 řas na každé oko.

Musím dělat nějaké pauzy v nošení?

 • Nemusíte, prodloužené řasy, lze nosit zcela bezpečně a permanentně.

Mám světlé řasy, je nutné je předem obarvit?

 • Přírodní řasy není nutné předem jakkoliv barvit (i když to může být vhodné, pokud má klientka hodně světlé – např. typu albín ). Adhezivum i aplikované řasy jsou černé, což má zásadní efekt na výsledný tmavý vzhled. Aplikované řasy již nelze nikdy dále barvit.

Mohu si řasy prodloužit sama doma?

 • Ne, samoaplikace řas není možná.

Mám řídké řasy, dají se zahustit?

 • Samozřejmě, v tom je kouzlo B- Lashes .Nejedná se pouze o prodloužení, ale zejména o zahuštění a tvarování řas.

Nevypadají mi mé vlastní řasy?

 • Pokud budete navštěvovat vždy certifikovanou stylistku a budete o řasy řádně pečovat, nemusíte se ničeho bát.

Z jakého materiálu jsou řasy vyrobeny?

 • Umělé řasy jsou vyrobeny ze syntetického polymeru, jsou utra lehké, takže je vůbec necítíte.

Přišla jsem o vlastní řasy, mohu si nechat aplikovat B- Lashes?

 • Ne, B- Lashes je možné aplikovat pouze na vlastní řasy klientky.

Mohou se prodloužené řasy líčit?

 • Řasy již nebudete muset nikdy líčit, to je jejich hlavní výhodou. Používání řasenky nedoporučujeme pouze z důvodu zbytečného mechanického namáhání spojů při líčení a odličování . Pokud budete používat řasenku, musí být speciální bezolejová,polymerový základ – lze zakoupit u své stylistky za 300 Kč nikdy nesmí být vodě-odolná,musí mít řídkou konzistenci.

Jak mám postupovat při odličování?

 • Potřebujete speciální odličovač,který lze zakoupit u Vaší stylistky za 390 kč velké balení 250 ml. Řasy navlhčete, jemně promněte prsty s pěnovým přípravkem a opatrně smyjte vodou. Nepoužívejte k odličování vatové tampony nebo tyčinky, vlákna by se mohla zachytit za spoje řas.

Je aplikace B- Lashes bolestivá?

 • Naopak, ošetření je velmi příjemné a relaxační.

Jak poznám, že osoba prodlužující řasy je dostatečně kvalifikovaná?

 • Ujistěte se, zda Vaše stylistka prošla odborným školením a vlastní originální certifikát. Spoje umělých a přírodních řas by měly být neviditelné. Na řasách by neměly být žádné žmolky.

Je možné řasy odstranit?

 • Samozřejmě, syntetické řasy lze zcela odstranit pomocí speciálního přípravku během několika minut. Nikdy se nepokoušejte prodloužené řasy odstranit sama a svěřte se do rukou proškolené stylistky.

Prodlužují se i spodní řasy?

 • Řasy na spodním víčku se standardně neprodlužují.

Jsou prodloužené řasy vhodné pro nositele kontaktních čoček?

 • Ano, B- Lashes mají velmi kladný přínos pro nositelky kontaktních čoček. Jediným omezením je nutnost odložit čočky při aplikaci řas.

Jaké jsou objednací lhůty?

 • Krátké objednací lhůty, snažím se vycházet zákaznicím maximálně vstříc.Po domluvě možno i víkendy.

Vztahuje se na aplikaci záruka?

 • Záruka se na permanentní prodlužování řas nevztahuje, jelikož trvanlivost aplikovaných řas není závislá jen na zručnosti kosmetičky, která prodlužování provádí. Velký vliv na trvanlivost řas má i péče zákaznice a dodržování malého počtu pravidel spojených s nošením permanentních řas.

Ceník prodlužování a zhušťování řas

První aplikace

 • 1 400 kč
 • aplikace trvá zhruba 1 – 1,5 hodiny (záleží na počtu řas)

Doplňování řas

 • doplnění je třeba po 2-6 týdnech
 •  do 2 týdnů 380 kč
 • do 3 týdnů  480 kč
 • do 4 týdnů 580 - 680 kč
 • od 4 a více týdnů 700 - 1000 kč
 • doplnění po jiné lash stylistce 700 kč
 • Pokud přijdete s téměř vypadanými řasamy,cena doplnění je 1000 Kč

Odstranění řas

 • 350 - 500 Kč / kompletní odstranění všech řas z obou očí

100% přírodní norkové řasy

Prodlužování a zhušťování horních i dolních řas 100% přírodními norkovými řasami. Ideální volba pro klientky, které touží po krásně dlouhých a hustých řasách a zároveň po naprosto přirozeném vzhledu.

Vhodné i pro klientky trpící alergiemi na zvířecí srst!!!

Permanentní prodlužování řas u nás již není novinkou, ovšem donedávna byly k prodloužení používány pouze syntetické řasy. Nyní k nám dorazil trend celebrit jako jsou Jennifer Lopez, Kim Kardashian nebo Heidi Klum - trend pravých norkových řas.

Velmi jemné chlupy ze srsti norka sibiřského jsou jedinečným materiálem. Jsou charekteristické svou neskutečnou jemností a lehkostí a jsou dokonalou imitací lidských přírodních řas. Tyto přírodní řasy jsou ručně vyráběné ze 100% čisté norkové srsti. Jsou neuvěřitelně jemné a ultra lehké pro naprosto přirozený vzhled. Velkou výhodou je podobnost vláken s přírodními řasami pro dokonalý finální efekt.

CRUELTY FREE! Ani milovníci zvířat se nemusí přírodních norkových řas vzdávat. Řasy jsou ručně vyčesávány ze srsti živých zvířat, která je poté dále zpracovávána.

100% přírodní norkové řasy

 • maximálně přirozené a pohodlné
 • nezatěžují řasy, jsou podstatně lehčí
 • stejný profil jako lidské řasy
 • norkové řasy poznáte dotekem, jsou neskutečně jemné

Nevýhody přírodního materiálu:

povaha přírodního materiálu s sebou nese i určité nevýhody, které u syntetických řas nenajdeme, tedy

 • nelze si zvolit sílu řasy
 • můžeme si zvolit zakřivení, ale to není trvalé, řasy se po delším namáčení lehce narovnají (natočení lze bez problémů obnovit kulmou na řasy, samy si tak můžeme vytvořit libovolné natočení. Lze také použít speciální fixátor)

Aplikace horních přírodních řas:

klientka leží pohodlně na lehátku, lash stylistka sedí za hlavou klietky. Pokud klientka nosí prodloužené řasy syntetickými řasami a přeje si je změnit na norkové, je potřeba syntetické řasy odstranit (odstraňovacím gelem). Nedoporučujeme na okukombinovat syntetický a přírodní materiál z důvodů odlišnch charakteristik materiálů.

 • klientce je odlíčeno oční okolí speciálním, k tomu určeným odličovacím přřípravkem (gelem)
 • spodní řasy jsou přelepeny geovými podložkami nebo páskou
 • řasy jsou poté odmaštěny pomocí speciálního přípravku (primeru) pro lepší přilnutí norkových řas
 • aplikujeme řasy speciálním lepidlem, a to buď metodou 1:1 (jedna řasa na řasu klientky), 2:1 (dvě řasy na řasu klientky), 3:1 (tři řasy na řasu klientky), 4:1 (čtyři řasy na řasu klientky) Při vrstvení řas kombinujeme používání různých délek norkových řas. Tím vzniká maximální přirozený efekt
 • Klientka se při vrstvení více řas na jednu vlastní řasu nemusí obávat přílišného zatížení řas. Norkové řasy jsou ultra lehké.

Díky vrstvení řas se doba aplikace nového setu prodlužuje na cca tři až čtyři hodiny. Doplnění je vhodné provést v intervalu 3-5 týdnů.

Aplikace spodních řas:

přírodní norkové řasy jsou tak jemné, že rovněž umožňnují prodlužovat spodní řasy velmi přirozeným způsobem. Zde se aplikuje pouze jedna řasa na řasu klientky. Pokud ovšem na některém místě řasa chybí, lze v takovém případě aplikovat i dvě norkové řasy na jednu řasu klientky tak, abychom vyplnili mezeru.

Upozorňujeme, že životnost prodloužených spodních řas je kratší než u řas horních, asi 10 dní(větší mechanické poškozování - mnutí oka, a menší počet řas).
Zde se tedy nepočítá s doplňováním jako u řas vrchních, jde tudíž vždy o ,,nový set''

Ceník:

 •  Cena nového setu je 2500 kč
 • Doplňování řas  500 - 1000 kč
 • Prodloužení spodních řas 500 kč
Číst dál...