Služby

OD 1.7. 2021 MATEŘSKÁ DOVOLENÁ

S Permanentním makeupem můžete ušetřit spoustu času a vypadat lépe.

 

V přirozenosti je krása permanentního make-upu. Perfektního permanentu si nevšimnete, pokud ano, není

 

dobřen proveden.

 

Co je to Permanentní make up?

 Permanentní make up (PMU) neboli mikropigmentace je metoda dlouhodobého líčení, při které se povrchní vrstvy pokožky speciálním přístrojem zapracovávají pigmenty.

  Jak se PMU provádí ?

 Permanentní (tj trvalý) make up spočívá v mikropigmentaci vrchní vrstvy kůže. Aplikace se provádí speciálním přístrojem, který za pomoci malých jehliček vpichuje barevný přírodní pigment přímo do pokožky. Jako kouzelnou tužtičkou je možné udělat kontury a výplně rtů, linie víček a obočí. Permanentní make up vždy vypadá velmi přirozeně. Jeho cíl je podtrhnout vaší vnější krásu a nenápadně zvýraznit to co potřebujete. I když jste si udělali PMU vždy můžete nanášet dekorativní kosmetiku a sledovat módní trendy. Permanentní make up není na rozdíl od tetování dlouhodobá záležitost. Za určitý čas přírodní barva vybledne a zmizí. Tehdy můžete zcela změnit váš vzhled a to dle vaší nové představy. 

 K čemu je PMU dobrý?

 * Správnou aplikací přírodního pigmentu, je možné získat mladistvější vzhled, korigovat konturu rtů, zvýraznit oční partie, či formovat tvar i barvu obočí.

* Pro ty, které se nemohou stále líčit, například z důvodu alergie, nedostatku času, či pracovního prostředí s vyšší vlhkostí vzduchu, apod.

* Sportovkyně nejsou handicapované rozmazaným make-upem při sportu, nebo v sauně. Ve dne v noci upravená tvář.

 * Ženy se zrakovou vadou tím vyřeší pracné líčení před zvětšovacím zrcadlem.

 * Lze vykreslit naprosto přirozeně již vytrhané, či korigovat prořídnuté, nebo vypadané obočí

 * Kvalitně provedené linky vedoucí přímo k linii řas, vypadají tak přirozeně, že je od pravého líčení klasicky upravených kontur rozezná pouze vizážistka.

 * Jistě oceníte nerozpíjení rtěnky kolem úst, naopak budete nadšené trvanlivostí kontury a přirozeným vystínováním rtů.

 Jaký je rozdíl mezi PMU a tetováním?

Při tetování proniká syntetické barvivo do hloubky 2 až 3mm a prakticky navždy zůstávají ve vrstvách kůže. Permanentní makeup se ale provádí mnohem šetrněji metodou na hloubku od 0,8 do 1,5mm. Přičemž pro permanentní make up správně lze používat pouze přírodní barvy - jsou to o mnoho dražší a kvalitnější pigmenty. Při přirozené obnově pokožky tento pigment stále nepatrně postupuje do vrchních vrstev kůže a postupně ztrácí barvu. Proto po několika letech se doporučuje obnovit PMU.Další rozdíl mezi tetováním a permanentem je v tom, že pro aplikaci permanentního make upu se používají velice tenké jehličky což dodává na velké přesnosti nanášení barvy.

 Jak dlouho Vám PMU vydrží?

Je to individuální. Zpravidla odbarvování vám nezačne dřív než za 2 roky.To záleží na hodně faktorech. Na typu vaší kůže, metabolismu a věku. U mladších lidi proces obnovení pokožky probíhá poněkud rychleji a proto PMU vydrží méně. Ale i spousta dalších věci jako například intenzita působení slunce na vaší pokožku má vliv na trvanlivost make-upu.

Je PMU bolestivý?

Před samou procedurou se provádí diagnóza, po té se nanáší speciální anestetický gel, který znecitliví námi požadovanou část pokožky. Klient může cítit lehkou bolest ale spíše občasnou vibraci a lochtání, každý snáší aplikaci jinak. Během aplikace je pokož

 

 

 

Číst dál...

OD 1.7.2021 MATEŘSKÁ DOVOLENÁ

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje, je velice citlivé. Hezké oči jsou středem pozornosti každého obličeje, a proto je jejich péče velmi důležitá.Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, působí proti únavě očí, snižuje nitrooční tlak, zjemňuje se oční okolí a kvalitně provedená masáž odstraňuje bolest hlavy, očí a celkově uvolňuje. Pozitivně působí i na obočí.

Cena:

 • samostatně 130 Kč
 • s kosmetickým ošetřením 100 Kč
 • kompletní péče o oční okolí 300 Kč
Číst dál...

OD 1.7.2021 MATEŘSKÁ DOVOLENÁ

Vyhledávaný kosmetický přístroj využívá vlastností galvanického ( stejnosměrného ) nízko napěťového proudu na pleť. Pokud se na pokožku před použitím galvanické žehličky SynCare nanesou séra a následně se použije galvanická žehlička SynCare, zvýší se až stonásobně účinnost sér na pleť. Žehlička také vyhlazuje vrásky a příznivě ovlivňuje hydrataci pokožky.

Žehlička Galvanic Care přináší řadu volitelných režimů pro rozličné použití

galvanicka-zehlicka

 1. režim čištění pleti
 2. režim hydratace pleti
 3. režim intenzivní péče
 4. režim liftingu pleti

Ošetření galvanickou žehličkou zahrnuji do kompletního kosmetického ošetření, nebo si jej můžete dopřát jako samostatné ošetření. 

Více v ceníku.

 

Číst dál...

OD 1.7.2021 MATEŘSKÁ DOVOLENÁ

Ovocné kyseliny se používají pro zjemnění nebo omlazení pleti již od starověku. Pro peeling ovocnými kyselinami se vžil název AHA peeling. Pro salonní a lékařskou péči se používají vyšší koncentrace kyseliny glykolové.

Jak AHA působí?

 • V salonu pracuji s 30 – 35%, peeling vyvolá různý stupeň zánětu jako odpověď na chemické podráždění. Podráždění pleti s následným začervenáním a drobným mezibuněčným otokem je základní fyziologickou podmínkou úspěšného výsledku AHA zákroku. V průběhu několika dnů nástává proces hojení pleti,kdy vznikají Nové buňky a nahrazují buňky poškozené. přičemž mizí např. trudovitá pleť po akné, drobné vrásky nebo se regeneruje pokožka po nadměrné expozici slunečního záření.

V čem je SynCare AHA peeling GlycoHyal jedinečný?

 • Jako jedinný v Evropě obsahuje rovněž kyselinu hyaluronovou, která zlepšuje aplikační vlastnosti peelingu a snižuje subjektivní vjem dráždění.

2 týdny před provedením zákroku se každodenně aplikuje přípravná emulze pro lepší snášenlivost zákroku. Kterou si zakoupíte u své kosmetičky za cenu 490 kč.

AHA peeling je hraničním zákrokem na pomezí kosmetického ošetření a lékařské péče. Výsledek ošetření bývá velmi uspokojivý za předpokladu profesionálního kosmetického výkonu a Vašeho zodpovědného přístupu po provedeném AHA peelingu.

Ceník:

 • Cena 1 ošetření je 750 kč
 • Doporučeno – minimálně 4 ošetření pro uspokojivý výsledek.
 • Balíček 4 ošetření 2900 kč

Po zákroku nesmíte ošetřená místa vystavovat slunci. A mazat se dle doporučení kosmetičky.

Číst dál...

OD 1.7.2021 MATEŘSKÁ DOVOLENÁ

 

MEZOTERAPIE je metoda, při které se do pokožky a částečně do střední vrstvy kůže – škáry, vpravují látky, které zlepšují estetický vzhled pokožky a mohou působit rovněž jako výživa. Jedná se především o kyselinu hyaluronovou.

Proti kterým estetickým defektům působí mezoterapie?

 • pokles turgoru a vitality pokožky
 • ochablé kontury pokožky
 • snížená hydratace pleti
 • drobné a střední vrásky
 • jizvy včetně hypotrofických (vkleslých)
 • hyperpigmenatce

Mezoterapie prodlužuje účinky aplikovaného botulotoxinu a výplňových materiálů.

MezoterapieMezoterapie

Jaké typy mezoterapie používáme?

Na našem pracovišti aplikujeme klasickou injekční mezoterapii a rovněž zcela novou peercing-rollerovou mezoterapii, která je vhodná zvláště pro ženy, kterým je injekční aplikace nepříjemná. Mezoterapie bývá někdy zaměňována s výplněmi, to je však chybné. Výplně obsahují vždy zesíťovanou kyselinu hyaluronovou, která má jiné vlastnosti.

Co je peercing-dermarollerová mezoterapie?

Mezoterapie

 • Metoda peercing-dermrollerové mezoterapie k nám přišla z Německa spočívá nejdříve v nanesení mezoterapeutického séra na pleť. Poté je na pokožku přiložený speciální váleček s mikrojehelci, které narušují svrchní vrstvu kůže a usnadňují průnik séra do pokožky. Metoda je spojena s minimálními riziky a je všeobecně velmi dobře snášena. Na rozdíl od klasické mezoterapie umožňuje ošetření větších ploch včetně hrudníku, břicha nebo hýždí.

Jak často mezotearpii podstoupit?

 • Záleží na typy problému. Obecně lékaři našeho centra doporučují kúry sestávající ze 3 až 6 sezení dle typu lokality a problému. Poté by měla následovat přestávka v rozpětí 3 až 9 měsíců.

Kolik mezoterapie stojí?

 • Ceny se za jedno sezení je 1200 kč a každá klientka si musí zakoupit vlastní váleček na mezoterapii u své kosmetičky cena je od 650 kč

Jaké jsou výsledky mezoterapie?

 • Uvádíme jen některé výsledky mezoterapie. Obecně se jedná o cenově dostupnou metodu, při které nastupuje vynikající estetický účinek s minimálními riziky.
Žena 70 let s poklesem turgoru v oblasti hrudní kosti
Před výkonem Po 4 dávkách peercing-dermarollingu
Peercing-dermarolling - před Peercing-dermarolling - po
Žena 47 let s poklesem turgoru a s vráskami kolem úst
Před výkonem Po 5 dávkách peercing-dermarollingu
Peercing-dermarolling - před Peercing-dermarolling - po
Trudovitá pleť po akné
Před výkonem Po pátém provedení mezoterapie
image008 image009

Jak se na zákrok mezoterapie připravit?

 • Žádná speciální příprava není nezbytná. Na ošetření přijďte nejlépe bez nalíčení. Pokud to není možné, budete odlíčeni před ošetřením. Jinou kosmetiku aplikujte nejdéle 5 hodin před zákrokem.

Je zákrok mezoterapie bolestivý?

 • Zákrok je spojen jen s pocitem tlaku mírné až střední intenzity, který však může být pro některé osoby nepříjemný. Před zákrokem můžete požádat o povrchové znecitlivění ve formě gelu nebo krému.

Jak bude zákrok mezoterapie probíhat?

 • Zákrok trvá maximálně 5 minut. Položíte se na lehátko a vyškolený specialista aplikuje na pokožku nejdříve dezinfekci kůže a po chvíli příslušný přípravek řady MEZO. Poté jej rozprostře po aplikační ploše a provede peercing-rolling stanoveným postupem.

Jak pečovat o pleť po zákroku mezoterapie?

 • Po dobu 24 hodin po zákroku se neopalujte a používejte jen takové kosmetické přípravky, které schválil specialista

Po jak dlouhé době lze zákrok mezoterapie opakovat?

 • Zákroky přípravky MezoHYAL a MezoBOTEX lze opakovat po 2 měsících. Lékař může toto období zkrátit. Přípravek MezoCellulite se aplikuje zpravidla ve 4 sezeních po 1 týdnu. Počet dávek je maximálně 6. Další kúra může být provedena po 2 měsících.
Číst dál...

OD 1.7.2021 MATEŘSKÁ DOVOLENÁ

 

NOVÉ ŘASY  od 1600 kč

Pracuji s řasamy super flat od firmy B-Lashes 

Řasy SUPER FLAT jsou o 75% lehčí než klasické mink řasy a vydrží o 10 dní déle, díky ultra plochému tvaru. Od svého uvedení na trh zbůsobily revoluci na příč kosmetickými salony, kde nahrazují klasické řasy. Řasy mají zdvojenou špičku, díky které jsou jemnější a mají luxusní polomatny povrch.

Tyto řasy jsou ještě lehčí než peříčko, zaručují maximální pohodlý a jsou ideální volbou pro klientky, které si nechávají prodloužit řasy poprvé. Mnoho klientek uvádí že jsou tak lehké že zapomínají že je vůbec mají.

Nemáte nadělené dlouhé a husté řasy? Tak právě pro Vás je tato procedura.

Prodlužování řas je novou procedurou, při které se vlastní řasy prodlužují ultra lehkými přirozeně vypadajícími syntetickými řasami.

Přirozený vzhled, přirozený pocit a přirozené nošení to vše splňuje prodloužení Vašich řas. Jedná se o rychlou a bezbolestnou relaxační proceduru s dlouhodobým výsledkem

Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Jsou hypoalergenní, testované a aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu nebo objemové ultratenké řasy v poměru od 3D proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních.

Výhody prodloužených a zhuštěných řas:

 • Řasy působí jemně a dokonale přirozeně
 • Bez řasenky a rozmazávání líčení
 • Sport a plavání už nepředstavují problém
 • Krásné obloukovité přirozeně vypadající řady
 • Ideální pro zvláštní příležitosti jako svatby, fotografování
 • Uděláme váš pohled senzačním
 • Zcela nenáročné na údržbu
 • Používá speciálně vyvinuté hypoalergenní lepidlo
 • Líčit se můžete, ale již nemusíte

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY – PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS B-Lashes

Jak trvá aplikace dlouho?

 • Podle počtu permanentních řas se doba pohybuje mezi 1 a 2 hodinami.

Znamená nosit B- Lashes nějaké omezení při běžných denních aktivitách?

 • Prodloužené řasy spíše šetří Váš čas, než aby Vás zatěžovaly přehnanou péčí o ně. Rozhodujících pro dokonalé spojení řas je prvních 24 hodin, kdy je nesmíte vystavovat nadměrné vlhkosti ani se jich dotýkat. Běžné denní aktivity poté provozujte bez omezení, pouze s přihlédnutím k instrukcím k péči o prodloužené řasy.

Kolik řas se má správně aplikovat na oko?

 • Neexistuje univerzální pravidlo, počet řas volí stylistka s ohledem na počet řas přírodních a jejich zdraví. stylistka vždy aplikuje maximální množství řas V průměru lze aplikovat od 20 do 80 řas na každé oko.

Musím dělat nějaké pauzy v nošení?

 • Nemusíte, prodloužené řasy, lze nosit zcela bezpečně a permanentně.

Mám světlé řasy, je nutné je předem obarvit?

 • Přírodní řasy není nutné předem jakkoliv barvit (i když to může být vhodné, pokud má klientka hodně světlé – např. typu albín ). Adhezivum i aplikované řasy jsou černé, což má zásadní efekt na výsledný tmavý vzhled. Aplikované řasy již nelze nikdy dále barvit.

Mohu si řasy prodloužit sama doma?

 • Ne, samoaplikace řas není možná.

Mám řídké řasy, dají se zahustit?

 • Samozřejmě, v tom je kouzlo B- Lashes .Nejedná se pouze o prodloužení, ale zejména o zahuštění a tvarování řas.

Nevypadají mi mé vlastní řasy?

 • Pokud budete navštěvovat vždy certifikovanou stylistku a budete o řasy řádně pečovat, nemusíte se ničeho bát.

Z jakého materiálu jsou řasy vyrobeny?

 • Umělé řasy jsou vyrobeny ze syntetického polymeru, jsou utra lehké, takže je vůbec necítíte.

Přišla jsem o vlastní řasy, mohu si nechat aplikovat B- Lashes?

 • Ne, B- Lashes je možné aplikovat pouze na vlastní řasy klientky.

Mohou se prodloužené řasy líčit?

 • Řasy již nebudete muset nikdy líčit, to je jejich hlavní výhodou. Používání řasenky nedoporučujeme pouze z důvodu zbytečného mechanického namáhání spojů při líčení a odličování . Pokud budete používat řasenku, musí být speciální bezolejová,polymerový základ – lze zakoupit u své stylistky za 300 Kč nikdy nesmí být vodě-odolná,musí mít řídkou konzistenci.

Jak mám postupovat při odličování?

 • Potřebujete speciální odličovač,který lze zakoupit u Vaší stylistky za 390 kč velké balení 250 ml. Řasy navlhčete, jemně promněte prsty s pěnovým přípravkem a opatrně smyjte vodou. Nepoužívejte k odličování vatové tampony nebo tyčinky, vlákna by se mohla zachytit za spoje řas.

Je aplikace B- Lashes bolestivá?

 • Naopak, ošetření je velmi příjemné a relaxační.

Jak poznám, že osoba prodlužující řasy je dostatečně kvalifikovaná?

 • Ujistěte se, zda Vaše stylistka prošla odborným školením a vlastní originální certifikát. Spoje umělých a přírodních řas by měly být neviditelné. Na řasách by neměly být žádné žmolky.

Je možné řasy odstranit?

 • Samozřejmě, syntetické řasy lze zcela odstranit pomocí speciálního přípravku během několika minut. Nikdy se nepokoušejte prodloužené řasy odstranit sama a svěřte se do rukou proškolené stylistky.

Prodlužují se i spodní řasy?

 • Řasy na spodním víčku se standardně neprodlužují.

Jsou prodloužené řasy vhodné pro nositele kontaktních čoček?

 • Ano, B- Lashes mají velmi kladný přínos pro nositelky kontaktních čoček. Jediným omezením je nutnost odložit čočky při aplikaci řas.

Jaké jsou objednací lhůty?

 • okolo 3-4 týdnů , snažím se vycházet zákaznicím maximálně vstříc.Po domluvě možno i víkendy.

Vztahuje se na aplikaci záruka?

 • Záruka se na permanentní prodlužování řas nevztahuje, jelikož trvanlivost aplikovaných řas není závislá jen na zručnosti kosmetičky, která prodlužování provádí. Velký vliv na trvanlivost řas má i péče zákaznice a dodržování malého počtu pravidel spojených s nošením permanentních řas.

Ceník prodlužování a zhušťování řas

První aplikace

 • řasa na řasu 1600 kč
 • objemové řasy 2000 kč
 • flat dvojté řasy 1800 kč
 • aplikace trvá zhruba 1 – 2,5hodiny (záleží na počtu a druhu řas)

Doplňování řas

doplnění je třeba po 2-6 týdnech

 •  řasa na řasu 450 - 850 kč
 • objemové řasy 650 - 1000 kč
 • flat řasy 650 - 850 kč
 • doplnění po jiné lash stylistce od 700 kč
 • Pokud přijdete s téměř vypadanými řasamy,cena doplnění je 1000 Kč

Odstranění řas

 • 350 - 500 Kč / kompletní odstranění všech řas z obou očí
 • POKUD NA DOMLUVENÝ TERMÍN NEDORAZÍTE NEBO SE VČAS NEOMLUVÍTE ( 48 HODIN) BUDE VÁM PŘI DALŠÍ NÁVŠTĚVE ÚČTOVANÁ POKUTA VE VÝŠI SLUŽBY NA KTEROU JSTE SE OBJEDNALA

 

Číst dál...