Permanentní make-up

S Permanentním makeupem můžete ušetřit spoustu času a vypadat lépe.

 

V přirozenosti je krása permanentního make-upu. Perfektního permanentu si nevšimnete, pokud ano, není

 

dobřen proveden.

 

Co je to Permanentní make up?

 Permanentní make up (PMU) neboli mikropigmentace je metoda dlouhodobého líčení, při které se povrchní vrstvy pokožky speciálním přístrojem zapracovávají pigmenty.

  Jak se PMU provádí ?

 Permanentní (tj trvalý) make up spočívá v mikropigmentaci vrchní vrstvy kůže. Aplikace se provádí speciálním přístrojem, který za pomoci malých jehliček vpichuje barevný přírodní pigment přímo do pokožky. Jako kouzelnou tužtičkou je možné udělat kontury a výplně rtů, linie víček a obočí. Permanentní make up vždy vypadá velmi přirozeně. Jeho cíl je podtrhnout vaší vnější krásu a nenápadně zvýraznit to co potřebujete. I když jste si udělali PMU vždy můžete nanášet dekorativní kosmetiku a sledovat módní trendy. Permanentní make up není na rozdíl od tetování dlouhodobá záležitost. Za určitý čas přírodní barva vybledne a zmizí. Tehdy můžete zcela změnit váš vzhled a to dle vaší nové představy. 

 K čemu je PMU dobrý?

 * Správnou aplikací přírodního pigmentu, je možné získat mladistvější vzhled, korigovat konturu rtů, zvýraznit oční partie, či formovat tvar i barvu obočí.

* Pro ty, které se nemohou stále líčit, například z důvodu alergie, nedostatku času, či pracovního prostředí s vyšší vlhkostí vzduchu, apod.

* Sportovkyně nejsou handicapované rozmazaným make-upem při sportu, nebo v sauně. Ve dne v noci upravená tvář.

 * Ženy se zrakovou vadou tím vyřeší pracné líčení před zvětšovacím zrcadlem.

 * Lze vykreslit naprosto přirozeně již vytrhané, či korigovat prořídnuté, nebo vypadané obočí

 * Kvalitně provedené linky vedoucí přímo k linii řas, vypadají tak přirozeně, že je od pravého líčení klasicky upravených kontur rozezná pouze vizážistka.

 * Jistě oceníte nerozpíjení rtěnky kolem úst, naopak budete nadšené trvanlivostí kontury a přirozeným vystínováním rtů.

 Jaký je rozdíl mezi PMU a tetováním?

Při tetování proniká syntetické barvivo do hloubky 2 až 3mm a prakticky navždy zůstávají ve vrstvách kůže. Permanentní makeup se ale provádí mnohem šetrněji metodou na hloubku od 0,8 do 1,5mm. Přičemž pro permanentní make up správně lze používat pouze přírodní barvy - jsou to o mnoho dražší a kvalitnější pigmenty. Při přirozené obnově pokožky tento pigment stále nepatrně postupuje do vrchních vrstev kůže a postupně ztrácí barvu. Proto po několika letech se doporučuje obnovit PMU.Další rozdíl mezi tetováním a permanentem je v tom, že pro aplikaci permanentního make upu se používají velice tenké jehličky což dodává na velké přesnosti nanášení barvy.

 Jak dlouho Vám PMU vydrží?

Je to individuální. Zpravidla odbarvování vám nezačne dřív než za 2 roky.To záleží na hodně faktorech. Na typu vaší kůže, metabolismu a věku. U mladších lidi proces obnovení pokožky probíhá poněkud rychleji a proto PMU vydrží méně. Ale i spousta dalších věci jako například intenzita působení slunce na vaší pokožku má vliv na trvanlivost make-upu..U PMU obočí metodou microblading je trvanlivost 18 až 24 měsíců.

Je PMU bolestivý?

Před samou procedurou se provádí diagnóza, po té se nanáší speciální anestetický gel, který znecitliví námi požadovanou část pokožky. Klient může cítit lehkou bolest ale spíše občasnou vibraci a lochtání, každý snáší aplikaci jinak. Během aplikace je pokož