Permanentní make-up

Permanentní make-up neboli mikropigmentace je metoda dlouhodobého líčení, při které se do povrchní vrstvy pokožky implantují pomocí speciálního přístroje barevné pigmenty.

S permanentním make-upem můžete ušetřit spoustu času a vypadat lépe :-)

VEŠKERÉ INFORMACE NALEZNET NA STRÁNCE http://permanentni-makeup0.webnode.cz/

 

Úkony permanentního make-upu

 

  • Obočí - permanentním make-upem se upravuje šířka, délka i barva obočí. Chybějící obočí je možné kompletně vykreslit vláskovou metodou.
  • Oční linky - permanentní make-up zvýrazňuje oči.
  • Rty - permanentní konturou, stínováním či barevnou výplní lze docílit vylepšení tvaru nebo doplnit ztrácející se retní červeň.

 

Celkový úkon většinou vyžaduje dvě aplikace v rozmezí 28. dní. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že zjistíme, jak pokožka reaguje na aplikovaný pigment a na základě toho můžeme při korekci změnit odstín, tvar, barvu ztmavit nebo zesvětlit.

 

V přirozenosti je krása permanentního make-upu. Perfektního permanentu si nevšimnete, pokud ano, není dobře proveden.

 

Pigmenty pro permanentní make-up

Používáme americké pigmenty Mei-Cha® - hypoalergenní mikropigmenty minerálního původu vynikající kvality - Barvy na permanentní make-up.

Blednutí pigmentů
Přirozeným procesem rohovatění kůže se barvivo z pleti postupně vytrácí. Tento proces se nazývá časová ztráta barev a trvá asi 3-5 let. Poté má klientka možnost volby - buď zákrok postoupí znovu s přihlédnutím k novým trendům či s ohledem na přirozené stárnutí pokožky nebo od něj upustí bez jakýchkoliv následků.

Bolestivost -  zákroky jsou minimálně bolestivé vzhledem k používání speciálních anestetik, přesto nejčastěji kladená otázka je - Bolí to? :-) 

Ceník

obočí 3500 kč

horní linky 2900 kč

dolní linky 2500 kč

horní + dolní linky 4500 kč

rty kontura 2500 kč

rty kontura+stínování  4000 kč

ombré rty 4000 kč

v ceně je zahrnuta i první korekce provedená do jednoho měsíce od první aplikace

každá další korekce do 3 měsíců 1500 kč